szare tło gradient

Jesteśmy dla Ciebie!

Dla ucznia, studenta, artysty, pracownika, rzemieślnika

podkreślenie

Czy wiesz, że od trzydziestu lat prowadzimy sklep papierniczy w Gdyni w tym samym miejscu? Naszymi klientami są dzieci i wnukowie tych, którzy odwiedzali nas na początku. I bardzo cieszy nas, że dla tak wielu staliśmy się miejscem godnym zaufania. Naszą ofertę nieustannie udoskonalamy, byś znalazł u nas WSZYSTKO, czego potrzebujesz.

O nas

Sklep papierniczy z dobrą tradycją

Tu wszystko jest możliwe!

podkreślenie 2

Czego potrzebujesz? Mamy naprawdę ogromny wybór! Znajdziesz u nas artykuły szkolne, artykuły biurowe, artykuły plastyczne, artykuły piśmienne, a także liczne produkty kreatywne, papier dekoracyjny, asortyment do wykonywania rękodzieła i materiały dla artystów. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, zamówimy to dla Ciebie. Taką mamy tradycję i to się sprawdza.

Historia

Wszystko dla ucznia

1986 r.

kolorowe koło

1986 r.

elipsa kolorowa
elipsa kolorowa 2
POCZĄTEK NASZEJ HISTORII

W Gdyni przy ul. Świętojańskiej otworzyliśmy pierwszy w mieście, a jednocześnie największy w okolicy sklep papierniczy pod nazwą „Wszystko dla Ucznia”.

1987 r.

kolorowe koło

1987 r.

elipsa kolorowa
elipsa kolorowa 2
BUDOWANIE NAJLEPSZEGO ZESPOŁU

Zatrudnione na samym początku osoby pracują z nami od wielu lat, czego przykładem jest kierownik z ponad trzydziestoletnim stażem w naszym sklepie.

1990 r.

kolorowe koło

1990 r.

elipsa kolorowa
elipsa kolorowa 2
PRZEPROWADZKA NA SWOJE

Sklep Wszystko dla Ucznia został przeniesiony do własnego lokalu na Obrońców Wybrzeża w Gdyni - w miejscu, gdzie funkcjonuje do teraz.

2000 r.

kolorowe koło

2000 r.

elipsa kolorowa
elipsa kolorowa 2
CÓRKI DOŁĄCZAJĄ DO ZESPOŁU

Solidna firma, zgrany zespół, wspaniali klienci. Czy można wyobrazić sobie lepszą pracę? Córki założycielki postanowiły wesprzeć rozwój sklepu, kontynuując tradycję.